Kontakt   

`

  • Odsłony: 3800

Wydarzenia

Kampania zorganizowana przez FASD Deutschland

Zapraszamy do przyłączenia do międzynarodowej kampanii za obligatoryjnym zamieszczaniem informacji na opakowaniach wyrobów alkoholowych, jak i innych produktach go zawierających, treści o szkodliwym wpływie alkoholu na dziecko w życiu płodowym. Kampanię można wesprzeć poprzez podpisanie petycji (link - https://chn.ge/2Oifk9b), bądź przesłanie na wskazany adres pocztówki ( PDF: Pobierz Pocztówka 1 , lub Pocztówka 2), bezpłatnie dostępnej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Fundacja Archipelag

9 września w ramach obchodów Światowego Dnia FASD, Fundacja Archipelag uruchomiła swoją stronę internetową dla wszystkich zainteresowanych problematyką FASD. Fundacja Archipelag powstała by działać na rzecz osób i rodzin dotkniętych Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Więcej informacji tutaj: www.fundacja-archipelag.org


Konferencja EUFASD 2020
Informujemy o konferencji EUFASD 2020 w Arendal w Norwegii, zachęcamy do zarezerwowania czasu w przyszłorocznym kalendarzu na to właśnie wydarzenie.

Więcej informacji Tutaj


Sympozjum Naukowe Łączymy doświadczenia. Holistyczne spojrzenie na FASD

Zapraszamy do uczestnictwa w Sympozjum Naukowym poświęconym tematyce Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD), organizowanym przez Fundację Fastryga w Lędzinach.

Więcej informacji TUTAJ.


Międzynarodowa Konferencja Szkoleniowa Trafna diagnostyka FASD? Jest na to sprawdzony sposób – Prawidłowo dostosowana terapia kluczem do sukcesu 

Zapraszamy do uczestnictwa w Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej poświęconej tematyce Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD), organizowanej przez Fundację Fascynujący Świat Dziecka.

Więcej informacji tutaj: https://fasfundacja.pl/miedzynarodowa-konferencja-szkoleniowa/ 
Konferencja naukowa FASD - wiele aspektów, wielu specjalistów, wspólne cele

Zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Naukowej poświęconej tematyce Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD), organizowanej przez Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Św. Ludwika w Krakowie.

Więcej informacji tutaj: https://konferencja-fasd-abstrakty.konfeo.com/pl/groups

 

Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych